Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest knihy Radka Malého s ilustracemi Renáty Fučíkové: Franz Kafka – člověk své i naší doby

23.5.2017 proběhl v bývalé kavárně Arco, Hybernská 16, Praha 1, slavnostní křest knihy Radka Malého s ilustracemi Renáty Fučíkové: Franz Kafka – člověk své i naší doby.

Naše nejnovější kniha o Franzi Kafkovi je bez nadsázky výjimečná. Dvojnásobný držitel Magnesie Litery Radek Malý a přední česká ilustrátorka Renáta Fučíková spojili síly a vznikla tak bohatě ilustrovaná kniha o Kafkovi, jak ho ještě neznáme.

My v Nakladatelství Práh bychom se chtěli podělit o svou radost a pokřtít knihu se všemi příznivci Franze Kafky, autorů a třeba i architektury. Pro křest se nám totiž podařilo zarezervovat jedinečný prostor kavárny Arco, kde se Kafka scházel s přáteli a pro veřejnost je dlouhodobě ve večerních hodinách nepřístupný.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest knihy Radka Malého s ilustracemi Renáty Fučíkové: Franz Kafka – člověk své i naší doby