Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest knihy pohádek Heleny Váňové a Vladimíra Kubeše: Pohádkový pokojíček

13.6.2016 proběhl v galerii a restauraci Art&Food Had, Plaská 4, Praha 5 – Újezd, slavnostní křest knihy pohádek Heleny Váňové a Vladimíra Kubeše: Pohádkový pokojíček.

Knihu spolu s autory křtily Dáda Patrasová, Magdaléna Reifová, Štěpánka Duchková a řada dalších osobností.

Anotace knihy:

Jako má každý člověk, zvířátko, rostlinka nebo každá věc svůj příběh, mají své příběhy i domy a jejich místnosti. Protože v dětském pokoji žijí děti, a ty, jak známo, mají rády pohádky, dětské pokojíčky nežijí jen tak obyčejnými příběhy, ale pohádkovými. Prostě pohádkami. Jednou je to pohádka o lampičce, jindy zase o stolečku nebo záclonce… Na tom ostatně nezáleží, důležité je, že takové pohádky vznikají díky pestrému životu v pokojíčku. Ano, váš dětský pokoj je místo plné příběhů a tahle knížka vám některé z nich prozradí.

http://neoluxor.cz/detske/pohadkovy-pokojicek–247528/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest knihy pohádek Heleny Váňové a Vladimíra Kubeše: Pohádkový pokojíček