Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest knihy Ivany Vostřákové: Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky

15.12.2015 proběhl křest knihy Ivany Vostřákové: Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky v knihkupectví Academia, v kavárně v 1.patře vzadu, Václavské náměstí 34, Praha 1.

Krásná a úspěšná modelka se probere uprostřed noci na zamčeném hřbitově. Nejprve se domnívá, že jde o skrytou kameru nebo hloupý vtip, ale postupně jí dochází, že všechno bude asi jinak. Coby neviditelný přízrak se stane nedobrovolným svědkem vraždy generálního ředitele nadnárodní korporace. Muž je v šoku z toho, že ho zákeřně zavraždila jeho krásná mladá manželka, které naprosto důvěřoval, a proto jako duch zůstane na zemi, aby jí překazil další plány. Společně s přízrakem modelky se vypraví na svůj vlastní pohřeb. Když zde modelka spatří jeho syna Radima z prvního manželství, okamžitě se do něj osudově zamiluje.

https://www.kosmas.cz/knihy/210661/vysmata-koza/

https://www.facebook.com/Vysm%C3%A1t%C3%A1-koza-aneb-P%C5%99%C3%ADzrak-kr%C3%A1sn%C3%A9-modelky-500278643486272/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest knihy Ivany Vostřákové: Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky