Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest knihy Generace N

1. 11. 2022 proběhl  v The Chemistry gallery, Ovenecká 17, Praha 7 (hned u Letenského náměstí), slavnostní křest knihy Generace N.

Generace N je revoluční kniha. Seznámí vás s nastupující českou uměleckou scénou. Na ploše 680 stran a více jak 480 reprodukcí se odehrává vizuální příběh 95 jmen s neobvyklým slovním doprovodem. Ještě nikdy nikdo nevydal knihu o umění, kde se osobní a leckdy kritické komentáře snoubí s poetickou a kunsthistorickou interpretací. Je ideálním průvodcem pro milovníky i sběratele umění, pro všechny, kteří se chtějí více dozvědět o nejsoučasnějších uměleckých trendech se záběrem na osobnosti narozené mezi lety 1980-2000. GENERACE N prezentuje soukromou sbírku současného umění Patrika Šimona, který je autorem všech textů a nakladatelem.

www.generacen.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest knihy Generace N