Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest knihy Fotografity skupiny Lucie

1. 3.-31. 12. / Palladium / Hudba

28. 2. 2022 se u knihkupectví Luxor v OC Palladium, Náměstí Republiky 1, Praha 1, konal křest knihy Fotografity skupiny Lucie.

Unikátní fotokniha o kapele Lucie přináší čtenářům řadu jedinečných snímků kapely, z nichž se mnohé ještě nikdy nedostaly na veřejnost – a na internetu je zaručeně nenaleznete! Fanoušci mají možnost nahlédnout do zákulisí koncertů i nahrávacích studií, seznámí se s počátky kapely a připomenou si její slavné koncerty.

Z bezmála 10 000 fotografií vybrali členové kapely téměř 800 snímků, které doprovázejí výstižné komentáře od samotných členů skupiny Lucie. K jednotlivým oddílům knihy napsal shrnující úvody renomovaný hudební publicista a kamarád kapely, Honza Dědek.

https://www.luxor.cz/product/lucie-zbo000382636Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest knihy Fotografity skupiny Lucie