Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest knihy European Design Stories

29.4.2016 proběhl v Okolo/Pedal Project, Bořivojova 77, Praha 3, slavnostní křest knihy European Design Stories.

„European Design Stories je multimediálním deníkem, jehož prostřednictvím sdělujeme naše zážitky a mě osobně právě tohle baví na designu nejvíc.“

Realizaci projektu zastřešuje kreativní skupina OKOLO. Kromě Adama Štěcha, který je hlavním kurátorem, Jana Klosse a Matěje Činčery, jsou členy dokumentárního týmu také fotograf Tomáš Souček a videoeditor Jan Rybák. Do teoretické roviny projektu se zapojila řada zahraničních kurátorů a přispěvovatelů, např. Maja Vardjan, Tamar Shafrir, Lubica Hustá, Tulga Beyerle a další.

Všechny příběhy, kurátorské texty, fotografie a videa vznikají jen pro projekt European Design Stories, a tak si můžete být jisti, že nejde o žádnou recyklaci. V tom spočívá originalita a autenticita celého projektu přesahující české hranice.

Všechny příběhy European Design Stories vznikají v angličtině a sledovat je můžete na webu projektu a na sociálních sítích pod hashtagem #wecollectstories.

Zdroj textu – Anežka Adamíková, Czechdesign:

http://www.czechdesign.cz/temata-a-rubriky/designsupermarket15-poznejte-pribehy-evropskeho-designuFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest knihy European Design Stories