Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest katalogu značky Penocze 2011 – 2017

19. 12.-31. 1. / Koncept story / Design

19.12.2017 proběhl v showroomu Koncept story, Řezáčovo náměstí 3, Praha 7, křest katalogu značky Penocze 2011 – 2017, který je zde k dostání.

Penocze s.r.o. = Dagmar Petrovická, Eva Nováková, Irena Czepcová.

Poprvé se autorky setkaly v ateliéru Sklo na Fakultě umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Jejich vzájemným východiskem není jen společné studium, ale hlavně přístup k materiálu a jeho struktuře. Často ve své tvorbě uplatňují umělé světlo, čemuž vždy předchází průzkum hledání vztahů mezi objektem, prostorem, instalací a jeho divákem. V současnosti propojují konceptuální tendence s tradičními materiály, z nichž vytvářejí site-specific instalace a objekty pod společným názvem penocze.

Zaměřujeme se na práci s transparentními materiály, soustředíme se především na sklo a jeho kombinaci s industriálními materiály jako je beton či kov. V návrzích spojujeme praktické řešení s osobitým designem. Náš výtvarný rukopis, dokážeme přizpůsobit potřebám a požadavkům klienta. Naším cílem je najít odpovídající individuální řešení pro každý projekt. Řešení výsledného projektu předkládáme klientům formou realistických 3D vizualizací. Pracujeme s respektem k zadání a vše co děláme, děláme s láskou ke sklu.

http://www.penocze.com/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest katalogu značky Penocze 2011 – 2017