Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest katalogu: Filip Kůrka & Matouš Háša – Stopa hada + Oslava 50.narozenin Martina Fryče

6.8.2020 se v The Chemistry gallery, Ovenecká 17, Praha 7, konal křest katalogu: Filip Kůrka & Matouš Háša – Stopa hada, spojený s oslavou 50.narozenin Martina Fryče.

Katalog zaznamenává výstavní setkání dvou nedávných absolventů AVU – sochaře Matouše Háši a malíře Filipa Kůrky. Výjimečnost tohoto okamžiku dokresluje skutečnost, že pro oba autory šlo o první (Kůrka) resp. jednu z prvních (Háša) samostatných výstav po dokončení studia.

Katalog pokřtil za účasti Matouše Háši a grafičky katalogu Kristýny Kulíkové sochař a vedoucí ateliéru sochařství na pražské AVU Lukáš Rittstein.

Autoři koncepce katalogu: Kristýna Kulíková a Petr Hájek
Grafika výstavy a katalogu: Kristýna Kulíková
Kurátor výstavy: Petr Vaňous
Koncepce výstavy: Petr Hájek

….

Souběžně se křtem se 6.8.2020 v The Chemistry Gallery konala též oslava mých 50.narozenin pro uměleckou obec. Byla to zároveň oslava 10 let mého blogování o výstavách a o umění a taky 5 let od vzniku samostatné webovky www.martinfryc.eu. Na oslavě se sešla řada pražských i mimopražských umělců, galeristů a milovníků umění.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest katalogu: Filip Kůrka & Matouš Háša – Stopa hada + Oslava 50.narozenin Martina Fryče