Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest charitativního a osvětového kalendáře Nautis 2017

21.11.2016 proběhl v galerii Českého centra, Rytířská 31, Praha 1, slavnostní křest charitativního a osvětového kalendáře Nautis 2017.

Národní ústav pro autismus, z.ú. vydává charitativní a osvětový kalendář v rámci své osvětové kampaně Porozumět autismu již počtvrté. Tentokrát jsme se však vydali cestou reportážní fotografie.

Nahlédněte do světa autismu tak, jak do něj nahlédl mistr reportážní fotografie Jan Šibík na letních táborech v Křížlicích a Polubném.

V kalendáři nenajdete žádné významné osobnosti české kultury, vědy a byznysu jako v předešlých kalendářích, ale osobnosti z řad našich klientů a asistentů. Kalendář je oslavou lidí s autismem a lidí kolem nich.

Zakoupením kalendáře NAUTIS 2017 přispějete na koupi vybavení automobilu pro převoz klientů pobytových služeb.

Více o projektu naleznete na webových stránkách Národního ústavu pro autismus (NAUTIS).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest charitativního a osvětového kalendáře Nautis 2017