Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Krásná výstava fotografií Jiřího Havlíka: Průvan českokrumlovských klášterů

Do 31. 12. 2021 najdete v Klášterech Český Krumlov, Klášterní dvůr 97, Český Krumlov, krásnou výstavu fotografií Jiřího Havlíka: Průvan českokrumlovských klášterů.

Výstava černobílých fotografií českokrumlovského výtvarníka Jiřího Havlíka mapující více než dvacetileté období, kdy autor žil a tvořil přímo v krumlovských klášterech. Jiří Havlík je svými díly nejenom fotografickými zastoupen v mnoha soukromých sbírkách doma i v zahraničí. Za svou fotografickou tvorbu obdržel několik cen a odborných uznání.

Jiří Havlík, narozen 1962 ve Vyšším Brodě, je český malíř a grafik. Vyučen uměleckým pozlacovačem, absolvent Střední uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti – obor užitá malba v architektuře a propagaci. Těžištěm jeho tvorby je především malba, grafika, plastika a fotografie. Používá kombinaci různých materiálů a technologických postupů. Píše poezii a krátké texty. Zastoupen je v mnoha soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Rakousko, Německo, Francie, USA, Austrálie, Japonsko). Žije a pracuje v Českém Krumlově.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Krásná výstava fotografií Jiřího Havlíka: Průvan českokrumlovských klášterů