Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Julia Chochola Studio & Gallery Opening

26.4. a 27.4.2018 proběhlo slavnostní otevření Julia Chochola Studio & Gallery na nové adrese Janáčkovo nábřeží 49, Praha 5 (kousek od Újezda).

Návštěva je možná pouze pro vážné zájemce (především z řad sběratelů) a po předchozí domluvě.

Jedná se o jedinečný prostor, kde najdete ve dvou patrech jak čistou prezentační galerii, tak chaotický umělecký ateliér.

Julia Chochola pochází z rodiny, kde se umělecký talent dědí z generace na generaci. Její bratr, Matyáš Chochola, je sochař, malíř a držitel ceny Jindřicha Chalupeckého. Sestra je zpěvačkou Mydy Rabycad, jedné z nejzajímavějších současných českých kapel. Julia Chochola se věnuje výhradně abstraktní tvorbě a promyšleně používá a transformuje často „neumělecké“ materiály, jako je peří, těsnění, plech, dřevo, paroží, zvířecí lebky a nově pravé zlato. Kromě malířství
se věnuje také tetování a sochařství.

https://www.facebook.com/juch.chochola/

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Julia Chochola Studio & Gallery Opening