Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jewellery Pop – Up / Pavel Ryženkov a představení módní kolekce Oneday

2. 6.-31. 7. / Koncept story / Design

Nejméně do 31.7.2016 bude v showroomu Koncept story, Řezáčovo náměstí 3, Praha 7, běžet zajímavá prodejní prezentace nových značek – šperků Pavla Ryženkova a módní kolekce Oneday.

Pavel Ryzhenkov
*1982
šperkař, žije a pracuje v Moskvě.

GEO
Série náušnicových puzet je složená z padesáti symbolů nerostných surovin.
Tato symbolika se běžně používá pro označení nalezišť nerostů na geologických mapách. Formální čistota grafického znaku odkazující k minimalismu metaforicky koresponduje s čistotou těžené suroviny.

Okna Melnikova
Zájem o konstruktivistickou architekturu podnítil vznik této série přívěšků.
Motivem se stal tvar okenních rámů domu-ateliéru slavného sovětského architekta Konstantina Melnikova. Stavba, která se nyní pokládá za ikonické dílo avantgardní architektury byla navržena a postavena Melnikovem mezi lety 1927-1929. Dům je tvořen dvěma propojenými válci, z nich jeden je hustě pokryt hexagonálními okny.

Oneday je autorská módní značka zaměřená na tvorbu dámského oblečení a doplňků v limitovaných kolekcích, s možností šití na míru.

https://www.facebook.com/Onedayprague/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jewellery Pop – Up / Pavel Ryženkov a představení módní kolekce Oneday