Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednovečerní výstava nejlepších fotek portálu Vyvolej.to za rok 2016

23. 11.-23. 11. / Novoměstská radnice / Fotografie

23.11.2016 se v Café Neustadt v přízemí Novoměstské radnice, Karlovo náměstí 1/23, Praha 2, konala jednovečerní výstava nejlepších fotek portálu Vyvolej.to za rok 2016.

Jednalo se o výběr 40 nejlepších snímků z českého a slovenského Instagramu,

porotu soutěže tvořili Sandra Kisić, Janek Rubeš a Martin Faltejsek.

Služby portálu Vyvolej.to:

Vyberte si alespoň dvanáct fotek a my je pečlivě vyvoláme v nejlepším labu v Praze. Ve schránce, nebo u kamarádů v Polagraphu budou čekat fotky 8×10 centimetrů, na lesklém papíru, ve stylovém albu – obálce.

Přiobjednejte si stylové fotoalbum od českých návrhářů, nebo poukázku pro někoho, komu udělá radost.

Radost z opravdového sdílení, ne jen „jako“ na Facebooku, nic nepřemůže. K dobrému uchování a darování vzpomínek pak slouží fotoalbum. Ty naše vyrábí v Česku ti nejlepší papíroví návrháři. Ručně, s pečlivostí a láskou k tomu, co dělají. Na kvalitní papír, s dobrou vazbou. Krásné na pohled, praktické k používání.

Poukázka na fotky pak potěší úplně každého fotografa a můžete jí darovat bez obav, jestli jste se trefili nebo ne. Protože s fotkami se nemůžete netrefit. 🙂Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednovečerní výstava nejlepších fotek portálu Vyvolej.to za rok 2016