Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednovečerní výstava fotografií Honzy Sakaře: Burlesque

14.12.2016 se v privátním art space a galerii Paul Pacey Fine Art Photo, Nerudova 25, Praha 1, konala zajímavá jednovečerní výstava fotografií Honzy Sakaře: Burlesque.

An intimate photographic journey behind the veil of drama, seduction, and whimsy by award winning photographer Honza Sakař.

Honza Sakař
Narozen v roce 1979 Karlových Varech, studoval pedagogickou fakultu JČU v Českých Budějovicích. Žije v Praze, v současnosti je studentem třetího ročníku oboru Tvůrčí fotografie na ITF v Opavě. Fotografuje především portrét, dokument a na cestách také krajinu. Pracuje většinou černobíle, klasicky i digitálně, s oblibou používá velkoformátovou kameru a intenzivně se věnuje historickým fotografickým procesům. Souběh uvedených zálib vyústil letos na jaře v otevření portrétního kolodiového studia pod značkou Fotograf na plech.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednovečerní výstava fotografií Honzy Sakaře: Burlesque