Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednovečerní Pop-up výstava Barbora Barbar Kysilková: Všechno lítá, co peří má

28. 3.-28. 3. / Nová galerie / Kresba

28.3.2019 se v Nové Galerii, Balbínova 26, Praha 2, konala zajímavá jednovečerní Pop-up výstava Barbory Barbar Kysilkové: Všechno lítá, co peří má.

BARBORA KYSILKOVÁ (*1983) je česká umělkyně působící v Oslu a Berlíně. Při hledání nejvhodnější malířské techniky k vyjádření toho, co chtěla sdělit, se umělkyně začala s hlubokým přesvědčením zaměřovat na figurální olejomalbu. Inspiraci hledá v realitě, které se nechce vzdalovat. “Baví mě to, v čem žijeme a není nutné hledat jinde.” V roce 2011 se poprvé představila na samostatné výstavě v pražské Galerii MIRO, kde se mohli návštěvníci setkat s jejími obrazy evokujícími zvědavost, vzrušení, úzkost, zděšení, fascinaci nebo rychlý záchvěv neklidu. Výstava “Thou art – Ty jsi” zachycovala hyperrealisticky momenty každodenního života.

http://artbarbar.com/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednovečerní Pop-up výstava Barbora Barbar Kysilková: Všechno lítá, co peří má