Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednovečerní Open Studio – Intermedia 1 | Festival Spectaculare

31.1.2017 se na AVU, U akademie 4, Praha 7, konalo jednovečerní Open Studio – Intermedia 1 | Festival Spectaculare.

Open Studio je dlouhodobý projekt ateliéru Intermedia 1 na pražské AVU. Jeho cílem je otevřít ateliér veřejnosti a propojit studentské aktivity v rámci Akademie prostřednictvím organizace workshopů, samostatných i skupinových výstav nebo přednášek. Pro Festival Spectaculare připravili někteří studenti doc. Mileny Dopitové interaktivní instalaci v krásných historických prostorách ateliéru 8 přímo na Akademii výtvarných umění. Projekt, narušující hranici soukromého a veřejného prostoru prostřednictvím projekce a zvukového záznamu, zároveň propojí neotřelou performativní složku s intermediálním site specific prostorem.

Jelikož je Open Studio součástí programu Festivalu Spectaculare, samozřejmostí byl i hudební část večera. V ateliéru Intermedií č. 11 na AVU zahrál v DJ setech producent Subject Lost, který aktuálně vydal skvělou – již čtvrtou – desku The Archives of Expo Nova, Mike.H (Seed / Radio 1) a šéf nadějné české značky Harmless Youth a především výborný DJ – Insane.

DJs:
Subject Lost / Petr Adamec
Mike.H
InsaneFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednovečerní Open Studio – Intermedia 1 | Festival Spectaculare