Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednovečerní charitativní výstava Petr Hricko: Sever

23. 11.-31. 12. / Továrna (žel již zbořeno) /

23.11.2017 se v prostoru Továrna – Dělnická 63, Praha 7 – Holešovice, konala zajímavá jednovečerní charitativní výstava Petra Hricko: Sever.

Jedinečná charitativní výstava představila fotografie zobrazující krásu severských krajin, které Petr miluje a zároveň přinese pomoc mladé slečně trpící meningitidou.

Celá výstava se nesla ve znamení pomoci, každou koupí fotografie z Petrova portfolia v předprodeji nebo přímo na místě darujete plnou částku.

Následující týden budeme přijímat dodatečné objednávky na obrazy z výstavy a jejich printy.

Na výstavě byla zároveň odhalena limitovaná kolekce triček, která vznikla ve spolupráci s Freshlabels a placek s fotografiemi z Petrovy tvorby, které si můžete také zakoupit.

Na stránce www.prispeju.cz si můžete v předprodeji objednat z výběru 30ti fotek z Petrova portfolia. Opět přispějete plnou částkou!Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednovečerní charitativní výstava Petr Hricko: Sever