Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednou budem dál… // We Shall Overcome… – Artpark k výstavě Arthura Jafy

Do 31.3.2019 bude v přízemí Rudolfina (ve výstavní síni za schody) , Alšovo nábřeží 12, Praha 1, přístupná nové verze interaktivní výstavy Artpark – Jednou budem dál… // We Shall Overcome… – k výstavě Arthura Jafy.

Galerie Rudolfinum Vás zve na novou podobu Artparku. Interaktivní průvodce současným uměním rozšiřuje kontext výstavy afroamerického umělce Arthura Jafy: A Series of Utterly Improbable, yet Extraordinary Renditions / Cyklus absolutně nepravděpodobných, ale mimořádných setkání.

Průvodce přibližuje historii Afroameričanů a jejich boje za rovnoprávnost v souvislosti s historií hudebních žánrů vycházejících z afroamerické tradice. Historie se prolne se současností v interaktivní instalaci Můj manifest.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednou budem dál… // We Shall Overcome… – Artpark k výstavě Arthura Jafy