Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednorázová vernisáž Lukáš Machalický: Dvojitá čára

16. 12.-16. 12. / Berlínskej model / Instalace

16.12.2015 se v galerii Berlínskej model, pplk.Sochora 9, Praha 7, konala jednorázová vernisáž výstavy Lukáš Machalického: Dvojitá čára.  Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Lukáš Machalický (*1984)  dokončil v roce 2009 Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze. V rámci studia absolvoval i zahraniční stáž na Universität der Künste Berlin, a to v roce 2008. Vystavuje od roku 2006 v rámci skupinových, ale i samostatných výstav. Z těch samostatných uveďme například výstavy – Soukromá vzdálenost (s Janem Pfeifferem v Galerii Meetfactory, Praha, 2009) či Map (Galerie Ciant, Praha, 2007).
Jeho dílo je pravidelně zastoupeno na prestižních českých uměleckých přehlídkách – Prague Biennale či Mezinárodním festivalu současného umění Praha – TINA B. Několikrát ale zastupoval Českou republiku i na veletrzích s uměním v zahraničí – The Armory Show – New York, PULSE Miami – Miami, Arte Fiera First – Bologna.

http://www.lukasmachalicky.com/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednorázová vernisáž Lukáš Machalický: Dvojitá čára