Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednodenní výstava Barbora Jelínková / Ať velí konce a objímaj počátky

21. 6. 2022 se v Kavárně co hledá jméno, Stroupežnického 493/10, Praha 5, konala jednodenní výstava Barbory Jelínkové: Ať velí konce a objímaj počátky.

Autorkou výstavy je Barbora Jelínková, která je fotografkou a výtvarnicí, zabývající se uměleckou fotografií, malbou a tvorbou ji svobodnou.
Její tvorba je především specifická zviditelněním dětského světa v co nejjemnější podobě. Tato výstava byla věnována jejímu synovi Benjamínovi.

Vernisáž / dernisáž navázala na autorčin knižní debut Rozpomenutí. Návštěvníci zhlédli také obrazy ze série velkoformátových maleb, pronikající do podstaty ženského principu skrze uvědomování si lidské zranitelnosti.

Všechny fotky z vernisáže / dernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednodenní výstava Barbora Jelínková / Ať velí konce a objímaj počátky