Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Gravelli & Mirka Horká v showroomu Kvalitáře

2. 4.-29. 5. / Kvalitář / Design

Zhruba do 29. 5. 2015 bude v galerii Kvalitář, Senovážné náměstí 17, Praha 1, přístupná prezentace designérského studia Gravelli. Na vernisáži proběhla přehlídka „betonového oblečení“ návrhářky Mirky Horké, které připravila s týmem Gravelli.

Autoři značky Gravelli zde představí nejen vlastní projekty z pohledového betonu v rozměru, navrženém speciálně pro Kvalitář, ale i módní kolekci „He Froze“, která vznikla ve spolupráci s návrhářkou Mirkou Horkou pro Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013. Přijďte se pobavit na téma jejich tvorby i jejich úspěchů a ocenění jako například Nápad roku, Česká inovace roku nebo žebříček 30 pod 30 únorového Forbesu.

Prostor showroomu Kvalitáře se otevírá instalacím současného designu s přesahy do umění. První instalace patří studiu Gravelli.

http://www.gravelli.com/cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Gravelli & Mirka Horká v showroomu Kvalitáře