Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Girls Without Clothes – Streetwear store and Gallery opening

14.6.2017 byl slavnostně otevřen nový showroom Girls Without Clothes na adrese Karolíny Světlé 9, Praha 1 (kousek od Národní)

Girls Without Clothes je česká streetová značka oblečení. Od roku 2013 se úspěšně podílí na budování československé streetwear & lifestyle komunity.

Žijeme ve městech, v srdcích máme hory a oceán. Užíváme si svobody ve všech jejích formách. Milujeme život na hraně a neexistuje hranice, která by nás limitovala. Naše životy jsou naplněny nikdy nekončící zábavou a vzrušením při poznávání nových zákoutí světa. Nejsme schopni stát na místě, jsme závislí na kreativním vývoji a plnění životních snů. Inspirují nás rebelové, jedinci kteří vybočují z davu. Neomezujeme se, proplétáme se rozmanitými životními styly a kulturami.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Girls Without Clothes – Streetwear store and Gallery opening