Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Footshop & Martin Lukáč – 11th Anniversary exhibition – Of soul, art, and soles

7. 11.-13. 11. / Mánes - výstavní síň / Malba

Do 13. 11. 2022 bude ve výstavní síni Mánes, Masarykovo nábřeží 250, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava Footshop & Martin Lukáč – 11th Anniversary exhibition – Of soul, art, and soles.

Footshop, za účasti Adidas Originals, slaví své 11. výročí unikátním projektem, který štětcem Martina Lukáče spojuje jeho vizuální identitu s uměním. Výsledkem je série 11 obrazů, které jsou od 7. do 13.11. k vidění ve Výstavní síni Mánes.

Součástí projektu je doprovodná kolekce oblečení a doplňků. Všechna díla jsou od začátku výstavy na prodej.

……

Martin Lukáč (*1989 v Piešťanech) absolvoval v letech 2009-2013 bakalářské stadium v ateliéru Adama Szentpéteryho a Jána Vasilka na Fakultě umění Technickej university v Košicích. Od roku 2013 studuje na UMPRUM v Praze, v Ateliéru malby pod vedením Jiřího Černického a Marka Meduny. Během studia absolvoval stáže v Lipsku na Hochschule für Grafik und Buchkunst u profesorky Astrid Klein a doktora Ralfa Hartmanna a na pražské AVU v ateliéru Malba 2 u Vladimíra Skrepla a Jiřího Kovandy. Autor žije a pracuje v Praze.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Footshop & Martin Lukáč – 11th Anniversary exhibition – Of soul, art, and soles