Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Coll Coll party Greymonday

16. 1. 2023 se v HUBu v Kampusu Hybernská 4, Praha 1, konala po několika letech opět tradiční Coll Coll party Greymonday.

Studio collcoll je sdružením architektů, designérů a výzkumníků. Funguje už přes deset let a obohacuje místní architekturu o experimentální i komerční projekty. Pracujeme mezioborově – odtud naše jméno collaborative collective. Nezakládáme si na konkrétním stylu nebo rukopisu. Naopak rádi citujeme, reinterpretujeme a hledáme významy v nových kontextech, čímž rozšiřujeme hranice oboru. Každý člen platformy se liší svými zájmy, zkušenostmi i okruhem znalostí. Společně je dokážeme uplatňovat, kombinovat, ale také prosazovat!

Projekty vedeme od první skici až po realizaci, abychom uhlídali námi nastavenou kvalitu.
collcoll se specializuje na architekturu a ta není jen o domech. Jedná se o přístup k řešení problému a je v podstatě jedno, čeho se daný problém týká. Navrhujeme, realizujeme a staráme se o projekty v různých měřítcích, zadáních i časových horizontech. Díky drobným experimentálním a výzkumným projektům se pořád učíme. Když nápad či technologii vyzkoušíme v malém dočasném projektu, můžeme je pak přenést i do trvalých realizací. V našem portfoliu tak najdete vše od prodejních stánků přes komerční prostory po chytré luxusní vily. Tato diverzita projektů nás baví, protože dokonale využívá potenciálu jednotlivých členů studia i jejich synergické spolupráce.

Anastasia Burlachuk – Marie Davidová – Denisa Dolanská – Michal Fousek – Krištof Hanzlík – Kateřina Horák Goryczka – Mark Kelly – Michal Liska – Šimon Kos – Adam Kössler – Anna Křížová – Ondřej Michálek – Libor Mládek – Tereza Scheibová – Markéta Součková – Vavřinec Veselý – Magda Veselá

https://www.facebook.com/collaborativecollective/

https://collcoll.cc/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Coll Coll party Greymonday