Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Cocktail party Golden youth

20.3.2015 se v galerii a obchodě autorského šperku Září, Heřmanova 33, Praha 7, konala cocktail party ve stylu „GOLDEN YOUTH“ – jako součást doprovodného programu Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu.

V pátek 20. 3.2015 zahájila tuhle párty hudební performance Ondřeje Viceny aka Viceny s názvem „Black Segway EP“. Vicena pak dokreslil atmosféru světelné instalace od Gabriely Procházkové ve výloze galerie. Gabriely zatím největší a nejviditelnější světelný projekt byl součástí loňského Signal festivalu v Praze. Hlavní roli na této cocktail párty, ale hrají nové šperky od mladé slovenské šperkařky Mariany Berecové, která vytvořila šperkařskou kolekci přímo pro tuto událost. Její práce jsou typické svým balancováním mezi šperkem a módou. (pozn.: koruna z kolekce „Parure cherí!“ představená v rámci minulého MBPFW).
Současně s touto výstavou probíhá v druhé části galerie výstava velkých nákrčníků z ovčí vlny od šperkařky Jany Válkové Střílkové.

Máňa Berec
http://www.manaberec.com/

Ondřej Vicena
http://ondrejvicena.com/

Gabriela Procházková
http://www.gabrielaprochazka.com/

www.facebook.com/galeriezariFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Cocktail party Golden youth