Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Charitativní setkání a jednovečerní výstava fotografií pro Sunshine Education Society – škola ve Varánásí

1.7.2016 se v Kurzech malování a kreslení, Balbínova 28, Praha 2, konalo charitativní setkání a jednovečerní výstava fotografií pro Sunshine Education Society – školu ve Varánásí.

Sunshine Education Society již rok provozuje školu pod vedením pod vedením Kateřiny ve Varánásí.

Organizace poskytuje zdarma výuku dětem věku základní školy. Za sebou mají úspěšný první rok výuky pro 10 – 20 dětí. Cílem je získat vlastní školní budovu, kde by mohla výuka probíhat i v budoucnu a poskytl by se prostor pro výuku většího počtu dětí. Co je cílem našeho setkání? Rádi bychom, aby se o aktivitě Kateřiny dozvědělo více lidí a třeba zapojilo své síly… Pokud by se nám podařilo vybrat finanční prostředky, využijí se na nákup výtvarných potřeb pro další školní rok třídy v indické škole.

V současnou chvíli organizace Sunshine Education Society shání finance pro pořízení vlastní školní budovy, což je částka 1,5 milionu českých korun.

https://www.facebook.com/Sunshine-Education-Society-457824364375798/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Charitativní setkání a jednovečerní výstava fotografií pro Sunshine Education Society – škola ve Varánásí