Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Botas 66 – Hororové Vánoce 2015 (pobočka Skořepka, Praha 1)

V novém obchodě legendárních Botas 66, Skořepka 4, Praha 1 (kousek od Národní nebo Můstku), se mi podařilo zachytit prezentaci nové kolekce Hororové Vánoce 2015.

„Po vzoru loňského vánočního speciálu Forever Second přicházíme také letos s porcí svátečního obutí, tentokrát s hororovým nádechem. Představujeme vám Hororové Vánoce 2015! Stolen Tree a Last Christmas vám zaručeně odlehčí předvánoční dramata. V houstnoucí atmosféře a vrcholícím stresu vám ukáží, jak může vypadat skutečná vánoční tragédie. Že je to ještě daleko? Není. Blíží se to. Každým dnem. Neunikne nikdo.

Last Christmas. Ideální model pro všechny „milovníky“ Vánoc, kteří si každý rok říkají, že na ty příští už opravdu někam odjedou. (S písní Last Christmas od Wham tento model nemá nic společného. A nebo ano…?)

Stolen Tree. Klasický model v lahvově zelené barvě s bílými detaily nás přenáší do romantické scenérie se smrčkem obtěžkaným sněhovou závějí. Odtud míříme na balkón, kde již náš stromeček čeká na svou slavnostní chvíli. A pak, když ta chvíle konečně přichází, zmizí… Holy Shit!

Oba vánoční speciály jsou součástí produktové řady Classic, která vychází ze stejnojmenného ikonického modelu z roku 1966, jehož jednoduchý tvar a nadčasové řešení přispěly ke zlidovění výrazu „botasky“ jako označení pro jakoukoliv sportovní obuv. Stejně jako všechny produkty BOTAS 66 jsou vyráběny na území České republiky.

Stolen Tree i Last Christmas pořídíte v našich obchodech BOTAS 66 na Žižkově a Starém Městě nebo na eshopu.“

http://www.botas66.cz/blog/hororove-vanoce-20152.htmlFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Botas 66 – Hororové Vánoce 2015 (pobočka Skořepka, Praha 1)