Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Babí léto taky léto – představení podzimní kolekce Botas 66

8.9.2016 proběhlo v Botas 66 store, Křížkovského 18, Praha 3, představení podzimní kolekce značky Botas 66.

Letní prázdniny jsou sice za námi, nicméně před námi je ještě jedno léto. Babí. A v jeho přítulném světle vám představujeme novou podzimní kolekci BOTAS 66, čítající šest modelů napříč všemi tvarovými řadami. Jako vždy je podzimně praktická a plná příběhů.

Classic Black Death je temný jako podzimní nálada, černý až do morku kostí. Je to vlastně úplně první kompletně černá botaska, včetně černého puncu kvality. Zároveň je celá vyrobená z hladké usně pro maximálně pohodlnou péči a čištění v době podzimních plískanic.

Tramp z tvarové řady Urban tak trochu navazuje na hit loňského podzimu, pana Bramboru, tedy model Mr. Potato. Jeho zemité odstíny si získají srdce nejen milovníků přírody. Je to ideální obuv pro stírání rosy z kolejí. I těch tramvajových.

Další Urban, Fluent English v barevné trojkombinaci Union Jack a s rodným číslem 2016, bude navždy připomínat, že některá rozhodnutí jsou zkrátka bohužel nezvratná. Ačkoliv byl navržený a schválený již letos na jaře, po událostech kolem Brexitu nabývá zcela nový význam.

Červeno černý Flameboy z tvarové řady Run je odlehčený textilními partiemi pro příjemnou prodyšnost. Není to ale žádné ořezávátko. Naopak, má rád, když to s jeho majitelem nebo majitelkou pořádně zajiskří.

Jak název napovídá, kotníčkový Muddy Water neodkazuje pouze k romantickým toulkám přírodou skrz rozvodněné mokřady. Především je vzpomínkou na největšího bluesmana všech dob Muddyho Waterse, který byl na vrcholu právě v našich oblíbených 60. letech.

A poslední, ještě jeden Mid, tentokrát černo černý Senior Citizen, nápadně připomíná oblíbené české “důchodky”. Přesto je elegantním důkazem, že co se v mládí naučíš obouvat, ve stáří jako když najdeš.

Všechny podzimní modely jsou dostupné spolu s kompletní kolekcí BOTAS 66 na eshopu a v obchodech BOTAS 66 Stores v Praze.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Babí léto taky léto – představení podzimní kolekce Botas 66