Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Aukce uměleckých děl pro Cestu domů

30. 11.-31. 12. / Hotel Hilton Prague /

30.11.2017 se v Hotelu Hilton, Pobřežní 3, Praha 1, konala aukce uměleckých děl pro Cestu domů.

Umělecká díla časem získávají na hodnotě. A o to se v Cestě domů snažíme i my: poskytujeme odbornou péči umírajícím, aby závěr jejich plnohodnotného života byl důstojný. Právě na tuto naši činnost poputuje výtěžek z benefiční aukce, která se letos koná již po sedmé.

Online aukce: začala 20. listopadu 2017 a je v ní možné dražit více jak 50 děl.
www.cestadomu.cz/aukce/katalog/online-aukce

Díla do dražby vybírala stejně jako loni kurátorka Lenka Kerdová a sestavila kolekci, která je zajímavá svou kvalitou i investičním potenciálem. V katalogu jsou jak klasická díla od slavných a již uznávaných autorů, tak práce mladých a stoupajících umělců.
Podrobnější informace o jednotlivých možnostech, katalog děl i všechny další informace, najdete na našich webových stránkách: www.cestadomu.cz/aukce.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Aukce uměleckých děl pro Cestu domů