Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Andrea Vytlačilová Pop-Up (ilustrace & oděv) (již skončeno)

25. 6.-26. 6. / Galerie MIRO / Ilustrace

Ve dnech 25. a 26.6.2018 se v Galerii Miro, býv.Kostel sv.Rocha, Strahovské nádvoří 1, Praha 1, konal zajímavý Pop-Up Andrey Vytlačilové (ilustrace a móda). Všechny ukázky z výstavy i fotky ze zahájení: Petr.

Andrea Vytlacilova je oděvní výtvarnice a ilustrátorka. Její tvorba prostupuje z papíru na látku, z 2D do 3D a nazpět, vytvářejíc si vlastní cestu vizuálního projevu. Nedávno své práce velmi úspěšně představila i na londýnském Affordable Art Fair Hampstead, kde se její ilustrace prodaly už v prvních minutách vernisáže. Andrea dlouhodobě spolupracuje s přední českou návrhářkou Klárou Nademlýnskou, za sebou má ale i projekty pro Kenzo, Cristobal Balenciaga Museum ve španělské Getarii, Swarovski, 20th Century Fox nebo Versus Versace. Andrea Vytlačilová se narodila v Hradci Králové, ale již třetím rokem žije v Londýně, kde studuje oděvní výtvarnictví na prestižní Central Saint Martins. Mimo svou kreativní tvorbu také pravidelně učí jógu, a to jak v Londýně, tak v Čechách.

http://www.andreavytlacilova.com/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Andrea Vytlačilová Pop-Up (ilustrace & oděv) (již skončeno)