Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Alexmonhart Studiostore Opening

31.8.2017 proběhlo slavnostní otevření Alexmonhart Studiostore, Jana Zajíce 24, Praha 7.

Alexmonhart – mladá česká návrhářka AM se věnuje designu několik let. Brand AM je určen těm, kteří věří v nadčasovou módu, obdivují minimalismus a mají vlastní styl. Jsou rebelové bez příčiny, dobrodruzi z města a milovníci módy.

AM prorazila na tuzemský trh s motýlky, batohy a dalšími doplňky, jsou určeny primárně pro muže. Pánská móda ji totiž vždy bavila a stala se pro ní větší výzvou, ráda přemýšlí nad tím, co by muži v módě dokázali ocenit. Také spolupracovala s Marshal Apparel na neoprenové kolekci.

V nově zrekonstruovaných prostorech nyní vzniklo studio samotné designérky a oficiální store její luxusní značky s pravidelnou otevírací dobou.

Kromě produktů Alexandry Monhartové zde představuje svou poslední kolekci také Cina Marcinková neboli Drevená HelenaPivovar Matuška uvařil při této příležitosti speciální várku piva a o hudbu se postarali Oliver Torra St. Daniel. Rekonstrukci provedla designérka Monika Fišerová,Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Alexmonhart Studiostore Opening