Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

7. narozeniny Showroomu & welcome Naniche

7. 6.-31. 8. / Showroom / Móda

Do 31. 8. 2022 bude v Showroomu, Klimentská 3, Praha 1, přístupná zajímavá prodejní prezentace módní značky Naniche.

Zároveň s uvedením značky proběhla oslava 7. narozenin Showroomu!!

Za exkluzivně navrženými a zpracovanými modely stojí studentka UMPRUM Natalie Dufková, která pod vedením Liběny Rochové vytvořila první kousky, které daly vzniknout značce NANICHE. Jedná se o velmi unikátní, místy až extravagantní kousky, které nelze přehlédnout a které jsou určeny pro náročnou klientelu.
 
Jméno značky je odvozeno hned z několika slov, které ji definují. Kolekce je plná nichových produktů, které promlouvají za svého nositele a kladou důraz na vnímání individuální krásy. NANICHE tedy nevytváří pouze udržitelné a minimalistické kousky, ale především “speciální kousky pro speciální druhy”, které reprezentují každého jedince.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
7. narozeniny Showroomu & welcome Naniche