Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

4. narozeniny Design shopu Kurator

28. 6.-31. 8. / Kurator / Design

28.6.2017 se konaly 4. narozeniny design shopu Kurator, Karolíny Světlé 17, Praha 1 (kousek od Národního Divadla).

„Čtyři roky. Když jsme otevírali náš malý obchod, představovaly čtyři roky docela vzdálenou budoucnost. Uteklo to však jako voda. Za tu dobu jsme toho opravdu hodně prožili, poznali mnoho nových přátel, nadaných výtvarníků, vizionářských designerů a fantastických mladých návrhářů, ale i vás, našich milých zákazníků a fanoušků. Něco jsme se naplakali, ale také od srdce nasmáli a hlavně: nasbírali jsme plno zkušeností. A protože právě ze zkušeností už víme, že nejvíc ze všeho nám dělá radost, když můžeme dělat radost Vám.“

Kurator je prostor pro módu, design, dobré a krásné věci v samém centru Prahy na ulici Karoliny Světlé 17. Místo, které se pohybuje na hraně mezi galerií a obchodem lze asi nejvýstižněji pojmenovat jako „Obchod s kurátorskou činností“ a za jeho vznikem stojí výtvarnice Martina Malá a grafický designer Jan Košátko.
V pravidelných časových odstupech představujeme zajímavé prodejní instalace nejen českých návrhářů, designerů a značek, které podle nás stojí za to sledovat a jejichž produkty by neměly chybět u vás doma či ve vašem šatníku.
Přijímame platební karty.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
4. narozeniny Design shopu Kurator