Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

3. narozeniny showroomu Za5dvanáct

20.8.2019 se konala oslava 3.narozenin hodinářského, šperkařského a designérského showroomu Za5Dvanáct, Kamenická 20, Praha 7.

Internetový prodej byl zahájen v roce 2016.

Naši první prodejnu jsme otevřeli 7. 5. 2019 v Praze na Letné. Interiér má na svědomí Michael Kohout. Navrhl funkční a surový prostor, který dokáže pojmout více jak 3 stovky hodinek díky unikátnímu úchytnému systému. Hodinky jsou zde rozmístěny do skupin podle barev a stylů, díky čemuž dokážete rychle nalézt přesně to, co hledáte.   

Nechceme za každou cenu oslovit všechny. Jde nám o jinakost, styl, kvalitu a dobrý design. Víme, co nás samotných na nakupovaní přes Internet štve, a proto nedovolíme, abyste zažívali podobné pocity i vy zde. Nabízíme jen to, co skutečně máme skladem. Dopravu neřešte – je zdarma. A kdyby se vám něco nezdálo, hodinky i další zboží můžete do 30 dnů vrátit.

Prostor sdílíme společně s DARK concept store, ve kterém naleznete originální módu od českých i zahraničních designérů.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
3. narozeniny showroomu Za5dvanáct