Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

3. NAROZENINY BASMATEE X 14GRAM JEWELS POP-UP SHOP

13. 5.-16. 5. / The Room by Basmatee / Móda

Jenom do soboty 16.5.2015 můžete přijít na prodejní oslavy 3.narozenin obchodu s pánskou módou Basmatee, Školská 7, Praha 1, spojené s Pop-Up prodejem nové kolekce náramků od 14GRAM JEWELS. (Obchod je zde samozřejmě nastálo, datum se týká jen pop-up prodeje 14Gram Jewels).

Představení letní kolekce od THE ROOM BY BASMATEE
Prodej a představení nové kolekce náramků od 14GRAM JEWELS

4GRAM JEWELS POP-UP

ČTVRTEK 14.5.,11:00 – 19:00
PÁTEK – 15.5., 11:00 – 18:00
SOBOTA – 16.5., 12:00 – 17:00

POP-UP prodej náramků od 14GRAM JEWELS, představení nové kolekce C.BRACELETS AG 925/1000, možnost individuálních konzultací.

Náramky CASH ONLY!

Na zahajovací párty byly podávány stylové drinky od XANNAX SALEH – https://www.facebook.com/alkoholka.hannah

Jiné logo, nové značky a prostornější interiér plný oblečení a doplňků pro pánskou část populace hledejte na adrese Školská 7 na Praze 1. Vybírat tu můžete boty od Royal Republiq, Grenson, Clae, Clarks Originals nebo Onitsuka Tiger či oblečení značek Gloverall, Suit, LA panoplie, Ontour, Junk de Luxe, Libertine-Libertine, Homecore, Rascals, a dalších.

Spolu s “výměnou” obchodu, který je teď dvakrát větší než ten původní, se majitelé rozhodli změnit nejen název a logo, ale i koncept, který je zaměřen hlavně na muže. Kvalita, invence a zajímavé značky samozřejmě zůstávají. The Room by Basmatee je dospělejší a prezentovaný grafickým vizuálem, který vznikl na míru v brněnském studio Anymade.

Autorem interiéru je Ondřej Volný z architektonického studia Skvadra. Podařilo se mu vytvořit funkční místo, které skýtá dostatečný prostor prezentovanému zboží a zároveň se vymyká standardnímu interiéru obchodu s oblečením. Ústředním prvkem jsou v něm dva protilehlé regály, které nekopírují zdi, ale sbíhají se směrem dovnitř tak, aby bylo zboží dobře vidět zvenčí a zaujalo chodce, který přichází z jedné či druhé strany ulice. Oblečení je navíc zavěšeno částečně na lanech, která tvoří dominantní prvek interiéru.

Víc než „obchůdek“ je The Room by Basmatee konceptuálním obchodem, kde chtějí jeho majitelé (Jan Lichý a Jiří Svoboda) pořádat také “launch parties” nezávislých českých návrhářů a značek a tématicke prodejní akce.

www.facebook.com/Basmateestore
www.basmatee.cz/
www.facebook.com/14GRAMJEWELS
www.14gramjewels.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
3. NAROZENINY BASMATEE X 14GRAM JEWELS POP-UP SHOP