Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

2. narozeniny Footshop store + streetart Miko Škapy

11. 11.-11. 11. / Footshop / Móda

11.11.2016 se ve Footshopu, Bubenská 1, Praha 7, konala velká oslava 2.narozenin tohoto obchodu.

Letošní téma se neslo v duchu legendárního filmu “Back to the Future”, vesmíru, světla a umění ve všech jeho podobách. I proto byla největším hypem výstava legendárních Nike Mags, které na ni propůjčil samotný král slovenského rapu Patrik „Rytmus“ Vrbovský. A to není všechno!

Cesta do Footshopu už nebude jenom procházka špinavým podchodem. Michal Škapa a. k. a. Tron, jeden z původních pražských writerů, se pod záštitou Footshopu postaral o jeho zkrášlení a taky o prostory oslavující prodejny během narozeninové párty.

Footshop:

Specializujeme se na prodej kvalitních lifestylových a limitovaných bot v ČR a na Slovensku. Patříme mezi první Sneakers Stores v republice. Najdete u nás značky jako Nike, Vans, Supra, adidas Originals a mnohé další. Poštovné do ČR zdarma. Boty si lze vyzkoušet neboli koupit v naší prodejně v centru Prahy nebo online přes naší webovou stránku.

sneakers Nike, adidas, Supra, Vans, Converse, caps New Era, Caylers & SonsFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
2. narozeniny Footshop store + streetart Miko Škapy