Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Zahájení výstavy Kateřiny Boháč Linares: Love

19. 4.-2. 5. / Latin Art Gallery /

Do 2.5.2018 bude v Latin Art Gallery, Jungmannova 3, Praha 1, přístupná zajímavá výstava obrazů Kateřiny Boháč Linares: Love.

Narodila se v Caracasu, Venezuela. Její otec, původen Čech, ji uvedl do evropské kultury již v dětském věku. Její venezuelská matka ji předala rodný jazyk a lásku k umění. Katerina ukončila studia Výtvarného umění na Andské univerzitě v Méridě a na Uměleckém Institutu Armanda Reveróna v Caracasu se specializací na keramiku. Během svého studia realizovala různé práce v oblasti performance a městské instalace.

Kateřina se také účastnila individuálních i kolektivních výstav ve Venezuele, Itálii, Rakousku a České republice, kde představila malby a keramiku. V současné době se věnuje propagaci a šíření latinskoamerického umění v České republice, je zakladatelkou Latin Art Gallery a vystavuje své práce i práce svých kolegů v prostorách Latin Art Gallery v Praze 1.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Zahájení výstavy Kateřiny Boháč Linares: Love