Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Wona Wena a Mátový vlk v Bejzmentu

11. 3.-12. 4. / / Streetart a graffiti

Do 12.4.2020 bude v burger restauraci Bejzment, Lesnická 8, Praha 5,  přístupná výstava kterou zde mají Ondra Michálek – Mátový vlk a Wona Wena. 

Ondra Michálek se živí se jako pop-artový ilustrátor a malíř pod uměleckým pseudonymem Mátový vlk. Mimo jiné je také spoluzakladatelem pražské galerie a sdíleného ateliéru Meet Art (žel již zavřené). Svou tvorbu si zakládá na svém ikonickém, úderném a jasně rozpoznatelném stylu, který nezůstává bez názoru.

Wona Wena, streetová umělkyně a fashion designérka žijící a tvořící v Praze. Za pseudonymem Wona Wena se skrývá mnoho osob a charakterů, které se plíživě ukrývají v tvorbě, a tím vytvářejí ojedinělé umělčino prostředí.

Jedná se o nadčasová díla plná provokace, sytých barev, krásných žen a popkulturních symbolů.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Wona Wena a Mátový vlk v Bejzmentu