Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Pod pokličkou Pohleď

Do 9.9.2017 bude ve stylovém papírnictví kaš-mi-daš, Pod Nuselskými schody 1721/3, Praha 2, přístupná zajímavá výstava ilustrátorského dua Pohleď.

Česká značka Pohleď tvoří ilustrované pohledy a přání. Jejich poznávacím znamením je hra se slovy a svérázný humor, díky kterému je každé přání i pohled unikát. Chcete se dozvědět, jak nápady dvou holek z Pohleď vznikají a jak se vyvíjejí od první skici? Přijďte na třetí výstavu do stylového papírnictví kaš-mi-daš!

Čekají na vás skici, pohledy, návrhy a další drobné artefakty, které za dobu svého tvoření Petra a Magda shromáždily. Tohle všechno si budete moci prohlédnout a inspirovat se v mezaninu papírnictví od 24. srpna do 9. září.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Pod pokličkou Pohleď