Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Rostislava Osičky: Rub a líc

25. 2.-12. 6. / Libeňský zámek / Malba

Do 12.6.2020 bude na Libeňském zámku, Zenklova 1/35, Praha 8, zdarma přístupná zajímavá výstava obrazů Rostislava Osičky: Rub a líc.

Rostislav Osička

Profesionální boxer, mistr republiky a mistr Evropy, trenér, herec a malíř Rostislav Osička se narodil ve Valticích. Profesionálnímu boxu se věnoval už od mládí a ve střední váze má na svém kontě přes 200 medailí a přes 350 zápasů. Tento sport jej přivedl i k účinkování v několika filmech a reklamách, v nichž ztvárnil převážně drsné a silné muže.
 
Kromě boxu se Rostislav od roku 2000 věnuje malování. Jeho obrazy, které zachycují historii boxu, krajinu, zátiší květin i mnoho dalších témat, si získaly četné příznivce a je možné je vidět na pravidelných výstavách.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Rostislava Osičky: Rub a líc