Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Roberta Šalandy

22. 1.-20. 3. / Opero / Malba

Do 20.3.2018 bude v coworkingovém centru Opero, Salvátorská 8, Praha 1, přístupná zajímavá výstava obrazů Roberta Šalandy.

Ve spolupráci s výtvarnou publicistkou a naší členkou Martinou Bulákovou Vám Opero každé dva měsíce představuje české malíře mladé a střední generace.

Robert Šalanda (1976) je výrazným představitelem malířské generace, která nastoupila na uměleckou scénu na přelomu tisíciletí. Dnes vede malířský ateliér na pražské akademii umění. Prostřednictvím malby se zamýšlí například nad proměnlivostí našeho vnímání, nabourává zavedené stereotypy, ty vyprazdňuje a jejich formu plní novým nekonvenčním obsahem.

V Operu představí své abstraktní obrazy, které vznikly v průběhu roku 2017. Výstava nazvaná lakonicky Obrazy podtrhuje jeho přirozenou potřebu přímého vyjadřování bez zbytečností i velmi jemný smysl pro humor.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Roberta Šalandy