Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Lucie J. Skřivánková, Jan Nálepa: Lost Paradise

Do 29.7.2017 bude v The Chemistry Gallery, Bubenská 1, Praha 7 (vstup od Vltavy), přístupná zajímavá a hustá instalačně – malířská výstava Lucie Jindrák Skřivánkové a Jana Nálepy: Lost Paradise.

Výstavní projekt Lucie Jindrák Skřivánkové a Jana Nálepy pro The Chemistry Gallery nese název Lost Paradise. Jeho tématem je hluboce uložená vzpomínka či představa o jakémsi ideálním stavu naší účasti a bytí v přírodě, které nám v současné realitě uniká. Intence obou umělců ale není moralistní, výsledná podoba projektu by měla být spíše evokací jakéhosi rajského prostoru v naší mysli prostřednictvím intermediální instalace.

Díla Jindrák Skřivánkové a Nálepy se v prostorové instalaci inovativně propojí v jeden významový celek. Nastíněnou iluzivní hrou i Nálepovou ready made estetikou výsledná podoba projektu nezapře inspiraci např. Duchampovým Velkým sklem. Výstava vytvoří působivou scénu nabitou vizuálními a zvukovými vjemy, i prostor k úvaze nad současným vztahem člověka a přírody.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Lucie J. Skřivánková, Jan Nálepa: Lost Paradise