Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy letních klauzur AVU 2019

Pouze do 2.6.2019 budou přístupné letní klauzury Akademie výtvarných umění v Praze.

Otevřeno denně 10:00 – 18:00. Vstup zdarma.

Klauzury AVU zahrnují:
U Akademie 4, P7 (malba, kresba, plastika, intermediální tvorba, nová média)
U Akademie 2, P7 (architektura, nová média I) (nemám ukázky)
Moderní galerie AVU, U Starého výstaviště 188, P7 (grafika, restaurátoři) (nemám ukázky)
Ateliér Jana Zajíce 27, Praha 7 (malířská a sochařská přípravka) (nemám ukázky)
Ateliér hostujícího umělce – Šalounův ateliér,  Slovenská 4, Praha 10 (zahájení 31.5., nemám ukázky)
Akademie výtvarných umění v Praze (AVU) je veřejná univerzitní vysoká škola a je nejstarší uměleckou školou v českých zemích.

AVU je vysokou školou uměleckého zaměření. Uskutečňuje magisterské a doktorské studijní programy v oblasti výtvarného umění a poskytuje vysokoškolské vzdělání v oborech malířství, sochařství, kresby a grafiky, intermediální tvorby, nových médií, restaurování uměleckých děl malířských a sochařských a architektonické tvorby. V souvislosti s tím rozvíjí uměleckou, vědeckou a výzkumnou, vývojovou a další tvůrčí činnost a podílí se na celoživotním vzdělávání. AVU je zároveň i významnou kulturní institucí, která se v duchu tradic spolupodílí na formování a rozvoji kultury a společnosti.

Ateliér malířství I /škola Roberta ŠalandyvýstavaAteliér malířství II /škola Vladimíra SkreplaAteliér malířství III /škola Josefa BolfaAteliér malířství IV /škola Marka MedunyAteliér kresby /škola Jiřího PetrbokaAteliér grafiky I /škola Dalibora SmutnéhoAteliér grafiky II /škola Vladimíra KokoliiAteliér sochařství I /škola Lukáše RittsteinaAteliér sochařství II /škola Tomáše HlavinyAteliér figurálního sochařství a medaile /škola Vojtěcha MíčiAteliér intermediální tvorby I /škola Mileny DopitovéAteliér intermediální tvorby II /škola Dušana Zahoranského a Pavly ScerankovéAteliér intermediální tvorby III /škola Tomáše VaňkaAteliér nových médií I /škola Tomáše SvobodyAteliér nových médií II /škola Kateřiny OlivovéAteliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Adama PokornéhoAteliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Jana KracíkaAteliér architektonické tvorby /škola Miroslava ŠikaAteliér hostujícího umělce/ The Studio of the Visiting Artist

www.avu.czFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy letních klauzur AVU 2019