Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy členů FISAIC: Photolitera 2017 (poezie ve fotografii)

Do 29.9.2017 bude ve všední dny 8 – 17 ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost, Senovážné náměstí 9, Praha 1, přístupná zajímavá výstava členů FISAIC: Photolitera 2017 (poezie ve fotografii). Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Výstavu tvoří 43 velkoformátových děl – fotografií členů skupiny FOTO (FISAIC – Federace železničářů pro kulturu a volný čas), které doplnila poezie z pera členů skupiny Literáti. Poezie tak nabídne návštěvníkovi hlubší rozměr vnímání obrazu. Naproti tomu fotografie směruje čtenáře k možnému vnímání poezie.

Část této výstavy bude vystavena v říjnu v Berouně, kde se koná mezinárodní salon FILM a VIDEO FISAIC. Druhá část bude vystavena v kavárně Cesta domů v Klimentské ulici. V závěru roku bude výstava umístěna v blatenské galerii „OK“ Otevřená kavárna. Celý projekt bude nakonec ukončen velkou výstavou v červenci 2018 v galerii Holandský dům v centru Berouna. Při této příležitosti se plánuje i knižní vydání, aby tak zůstala trvalá připomínka tohoto úspěšného projektu.
Velké poděkování od všech autorů, jak fotografií, tak i poezie, patří OSŽ za podporu, bez které by výstava v tomto rozsahu nemohla vzniknout.

Jan Týc, vedoucí skupiny FOTO ČZS FISAIC a autor projektu PhotoliteraFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy členů FISAIC: Photolitera 2017 (poezie ve fotografii)