Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy ateliéru Supermédia pražské Umprum: Fine Line

Do 22.6.2017 bude v Hale 17, Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 13, Praha 7, přístupná výstava ateliéru Supermédia pražské Umprum: Fine Line.

Výstava je přístupná veřejnosti 13. 6.–22. 6. 2017 každý den od 10.00 do 18.00.

Ateliér Supermédií Vysoké školy uměleckoprůmyslové vás zve na výstavu diplomových a bakalářských prací v Pražské tržnici v Holešovicích. Hala 17, kterou si můžete pamatovat jako bývalý Megasekáč, se na deset dní promění ve výstavní prostor, ve kterém se budoucí absolventi zabývají iluzí a realitou a tenkou hranicí rozdělující tyto dva pojmy. Zároveň bude v prostorách haly probíhat výstava studentů výměnného programu Erasmus.

vystavující umělci a umělkyně: Markéta Kosinová, Ladislav Kyllar, Marie Lukáčová, Andrea Mikysková, Michaela Munzarová, Olbram Pavlíček, Anna Pospíšilová

kurátorka: Natálie Drtinová
architekt výstavy: Vojtěch Šaroun
grafický design: Olbram PavlíčekFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy ateliéru Supermédia pražské Umprum: Fine Line