Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž venkovní instalace Čestmíra Sušky: Opuštěná obydlí

19. 9.-30. 10. / /

Do 30.10.2019 najdete na Senovážném náměstí, Praha 1, (před budovou č.p. 23.), venkovní instalaci Čestmíra Sušky: Opuštěná obydlí.

Obydlí můžete volně využívat od rána do večera, přes noc jsou uzavřena. Můžete je zabydlet se svou rodinou, svými přáteli, uspořádat v nich schůzi SVJ, divadelní představení, nenadálý koncert případně čaj o páté nebo si naproti ve Vinografu objednat barolo a vychutnávat jej na podzimním sluníčku.

Odvezli jsme je z louky před nádraží Bubny v Holešovicích kam se v listopadu zase vrátí a budete v nich moci přezimovat.

Akcia je podpořena MČ Praha 1, Magistrát hlavního města prahy, Vinograf wine bar, Sicily café, Hoffa bar, Galerie Kvalitář, Harddecore Gallery, Evolution filmsFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž venkovní instalace Čestmíra Sušky: Opuštěná obydlí