Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž v Deelive: módní kolekce značky Zuzana Veselá „Saint-Tropez“

11. 6.-15. 7. / Deelive design store / Móda

Do 15.7.2019 běží v Deelive design store, Smetanovo nábřeží 4, Praha 1 (kousíček od Národního Divadla), krásná prezentace kolekce módní značky Zuzana Veselá: „Saint-Tropez“.

„Modely, které tvoříme pod značkou Zuzana Veselá jsou známé svou výrazně ženskou siluetou, kreativním a odvážným přístupem, a perfektním zpracováním.“

Mgr.art. Zuzana Veselá je absolventka Vysoké Školy Výtvarných Umění v Bratislavě, Ateliéru oděvního designu. Studium v zahraničí na University of Art and Design Helsinki, Finsko. Od roku 2008 pracuje jako pedagog Katedry designu Technické Univerzity v Liberci.

Věnuje se volné tvorbě a modelovým zakázkám. Od roku 2004 tvoří autorské oděvy a limitované oděvní kolekce pod jménem Zuzana Veselá. Působí v ČR.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž v Deelive: módní kolekce značky Zuzana Veselá „Saint-Tropez“