Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Tomáš SMOT Svoboda: Začátek

Do 4.4.2020 bude v Kavárně a galerii Art-n-Coffee, pasáž ČNB, Na Příkopě 24, Praha 1, přístupná zajímavá výstava obrazů Tomáše SMOT Svobody: Začátek.

Kurátorkou výstavy je Renáta Mužíková.

Tomáš Svoboda je otcem, grafikem a baseballistou s pěti extraligovými mistrovskými tituly. Ke grafice se ještě dostaneme… Kromě těch pěti titulů má totiž na svém kontě i titul trenéra roku nebo nejlepšího pálkaře extraligy. Kolik českých umělců tohle může říct? 
 
Než se stal grafickým designérem na volné noze, živil se dva roky jako concept artist počítačových her pro Illusion Softworks a 2kCzech. Jeho práce je inspirovaná díly Alfonse Muchy, Gustava Klimta, Egona Schieleho, funkcionalismem a brutalismem v architektuře, kterou studoval. Ostatně přesvědč se na vlasní oči na jeho webových stránkách!


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Tomáš SMOT Svoboda: Začátek