Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž: Studio PRÁM / Zero Empathy

Do 23.6.2019 bude ve Vnitroblocku + Signature store & Café, Tusarova 31, Praha 7, přístupná velmi zajímavá výstava Studio PRÁM / Zero Empathy.

Studio PRÁM se nachází v objektu bývalé prádelny v periferní čtvrti pražských Vysočan, který prošel kompletní rekonstrukcí, podobně jako VNITROBLOCKu nebo Kavárně co hledá jméno mu ale zůstal jeho původní industriální génius loci. Nachází se zde multifunkční prostor s galerií, kulturním sálem a zejména ateliéry, které slouží jako základna pro partu 12 mladých absolventů AVU a UMPRUM, jejichž tvorba se pohybuje mezi póly volného a užitého umění. I díky mnoha podobnostem, kterými k sobě máme blízko, jsme se rozhodli je oslovit… a zrodila se další velká výstava!

Členové PRÁMu ji pojmenovali „Zero Empathy“ a přistupují k ní s lehkostí a vědomím, že VNITROBLOCK není tradiční galerie, ale multifunkční kulturní centrum. Právě proto se rozhodli tak trochu vzepřít zajetým kolejím klasických výstav a vymyslet instalaci na míru našemu členitému prostoru. Stejně jako je pestrý on sám, bude pestrý i výběr a škála vystavujících autorů, kteří se vyjadřují převážně ve 3D, ale i malbami.

Vystavující autoři:
Roman Kvita
Barbora Klaska
Josefína Jonášová
Ve Ronika Durová
Pavlína Kvita
Magdaléna Roztočilová
Jakub Tytykalo
Jakub Roztocil
Adam Trbušek

Hudba na vernisáži: DJ Forrest Pine

…….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž: Studio PRÁM / Zero Empathy