Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Šperky Yris: L’amour toujours

Nejméně do 29.4.2016 bude v kavárně Café 35 Francouzského Institutu, Štěpánská 35, Praha 1, přístupná výstava Šperky Yris:  L’amour toujours.

Jsem žena – mám ráda šperky. Ráda se zdobím, měním svůj vzhled i náladu – díky energetickému působení polodrahokamů. Líbí se mi ušlechtilé a stylově čisté komponenty. Oslovují mě především POLODRAHOKAMY a křišťály SWAROVSKI v kombinaci se stříbrem nebo obecným kovem s kvalitní galvanizací. Před pár lety jsem začala navrhovat a vyrábět šperky ve vlastním stylu – jednoduché, elegantní a ženské. Každý kousek je originál – jeho tvorbě se věnuji s péčí a nadšením. Některé vznikají spontánní inspirací, jiné pak na přání klientek – v souladu s jejich stylem a naladěním. Mám radost, když vidím, jak šperky na ženách ožívají – těší je a sluší jim. Prostě rozkvetou…

Chcete si udělat radost nebo potěšit kamarádku originálním dárkem? Pokud jste z Prahy, zavolejte mi a domluvíme se na setkání u kávy nebo čaje, kde si šperky prohlédnete, vyzkoušíte a vyberete ten nejlepší pro Vás. Můžeme také společně vymyslet šperk “na míru” – tak aby Vám slušel a hodil se k Vašemu stylu.

Mimopražským zájemkyním ráda zašlu fotky šperků mailem (třeba i výměnou za Vaší fotku – snadněji vyberu to, co by Vám mohlo slušet) a vybraný šperk pak na dobírku poštou, dobře zabalený, v bublinkaté obálce, za standardní tarify České pošty.

Všechny šperky dostanete v dárkovém balení – monofilových sáčcích, které zároveň slouží k ochraně šperků. Abyste se mohla dlouho těšit ze stále krásných šperků, doporučuji Vám vyvarovat se kontaktu s vodou, lakem na vlasy a parfémy. Pravidelně čistěte a pečujte o šperky z ušlechtilých i obecných kovů – např. cídící vatičkou AURON. Vysoký jas křišťálků SWAROVSKI nejlépe docílíte přeleštěním čistým suchým hadříkem. POLODRAHOKAMŮM občas dopřejte odpočinek a nechte je dobít energii na měsíčním svitu (např. na okenním parapetu) – ideálně o úplňku.

Potěší mě, když Vám některý z mých šperků udělá radost.

www.yris.cz

https://www.facebook.com/YRIS.CZ/Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Šperky Yris: L’amour toujours